Úvodní stránka | Objednávka |
Vyškov - hotel Allvet
UbytováníRestaurace a cateringŠkolení a konferenceWellnessSvatby a obřad pod širým nebemSportovní vyžitíProhlídka hoteluAkce a balíčkyJídelní a nápojový lístekDenní menuCeníkyOkolí, zajímavostiKontakt , jak se k nám dostat

Přeji si zasílat novinky na E-MAIL:

 


 

Přeji si

VYPLNIT
OBJEDNÁVKU
ZDE >>


 

Hotel Allvet Vyškov - Restaurace a catering

restaurace1.jpg


Stylová hotelová restaurace připravuje poctivou českou i mezinárodní kuchyni, výhradně s čerstvých surovin. V jarních a podzimních měsících připravuje tým kuchařů tématicky zaměřenou kuchyni. V letních měsících se na letních zahrádkách a terasách podávají grilované speciality. Pro Vaše oslavy a firemní akce nabízíme rauty a speciální menu, které budou zárukou spokojenosti Vašich hostů.

Catering

pro zajištění Vaší akce nenabízíme jen skvělé pokrmy,  ale zajistíme také pronájem a půjčení inventáře a nábytku, včetně stanu, čokoládové a nápojové fontány, grillu atd.  Nabídka dle individuální dohody. 

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE:

Po - St 7:00 - 22:00

Čt - Pá 7:00 - 23:00                

So 8:00 - 23:00

Ne 8:00 - 22:00

Velmi rádi vyhovíme Vašim potřebám na prodloužení otevírací doby.

 vinarna1.jpg

Hotelová vinárna se nachází v historických sklepních prostorech pod restaurací. Celková kapacita vinárny je 32 míst k sezení. Je vhodná pro degustaci vína i uspořádání večírku či večeře pro uzavřenou společnost.

V letošním roce vinárna prošla drobnými stavebními úpravami, které nám umožnily připravit slavnostní tabuli pro cca 25 osob. 

Vínárna má stejné otevirací hodiny jako restaurace.  

 

Vyškovský informační a reklamní server   Blanenský informační a reklamní server
Copyright © 2008, Hotel Allvet Vyškov Všechna práva vyhrazena
vyrobila qui
TOPlist