Úvodní stránka | Objednávka |
Vyškov - hotel Allvet
UbytováníRestaurace a cateringŠkolení a konferenceWellnessSvatby a obřad pod širým nebemSportovní vyžitíProhlídka hoteluAkce a balíčkyJídelní a nápojový lístekDenní menuCeníkyOkolí, zajímavostiKontakt , jak se k nám dostat

Přeji si zasílat novinky na E-MAIL:

 


 

Přeji si

VYPLNIT
OBJEDNÁVKU
ZDE >>


 

Hotel Allvet Vyškov - Sport

sport1.jpg

Hotelový areál nabízí širokou nabídku pro Vaše sportovní vyžití. 

K dispozici zde máme velké víceúčelové hřiště s umělou trávou, vhodnou především  pro tennis, nojejbal, volejbal a malou kopanou.  Všechna hřiště jsou osvětlená (70 Kč/ hod)

Hry do počtu 4 osob = 160 Kč/hod

Hry nad 4 hráče = 260 Kč/hod 

V letních měsících si můžete přijít zahrát beachvolejbal na náš prostorný kurt s jemným pískem (150Kč/hod)

Dále je zde antukový tenisový kurt ( 100 Kč/hod)

hriste1.jpg

 

Pokud mate rádi turistiku, jistě využijete možnosti procházky do krásné přírody v našem okolí. V bezprostředním okolí se nabízí výlet asi na 3 hodiny na 5 km vzdálenou rozhlednu, ze které se Vám v případě příznivého počasí podaří dohlédnout až k rakouským hranicím. 

Tipy na pěší turistiku: Opatovická přehrada, Rakovecké údolí, Luleč, Habrovany a okolí.

 

Tipy na cykloturistiku: Cyklisté se v bezprostřední vzdálenosti mohou napojit na cyklostezky, které Vás dovedou na zajímavá místa moravského krasu, můžete se podívat na zachované větrné mlýny nebo můžete jít po stopách Napoleóna Bonaparte po slavkovském bojišti. S plánovaním Vaší vyjížďky Vám pomůžeme na naší recepci.

Typ na Výlet. Start Hotel Allvet - Drnovice- Opatovice a dále Minete sypanou hráz Opatovické přehrady, která se tyčí nad údolím Malé Hané, uvidíte větrné mlýny v Ruprechtově a Rudici,stinné lesní cesty Vás dovedou k tajemným jeskyním Moravského krasu s bizardní krápníkovou výzdobou.

 

Cyklovýlet "Krále, šaška a loupeživých rytířů"

Příjemný okruh zvlněnou Drahanskou vrchovinou zahájíte opět ve Vyškově. Z Vyškova do Drnovic po cyklotrase č. 5071 přes tzv. Kašparovský dvůr. Z Drnovic pokračujete značenou turistickou cestou směrem na Račice - Pístovice.U pístovického rybníka vyšlápneme do Olšan. Zde má své exilové sídlo skutečný král, ale i šašek v jedné osobě, Bolek Polívka, panovník švestkového Valašského království. Při cestě zpátky do Vyškova minete Habrovany, Nemojany a Luleč. Zbude-li Vám trochu času, můžete se ještě vykoupat v romantickém lulečském lomu U Libuše. Od zdejšího kostela sv. Martina je zase nádherný rozhled do okolí.

 


Vyškovský informační a reklamní server   Blanenský informační a reklamní server
Copyright © 2008, Hotel Allvet Vyškov Všechna práva vyhrazena
vyrobila qui
TOPlist