Úvodní stránka | Objednávka |
Vyškov - hotel Allvet
UbytováníRestaurace a cateringŠkolení a konferenceWellnessSvatby a obřad pod širým nebemSportovní vyžitíProhlídka hoteluAkce a balíčkyJídelní a nápojový lístekDenní menuCeníkyOkolí, zajímavostiKontakt , jak se k nám dostat

Přeji si zasílat novinky na E-MAIL:

 


 

Přeji si

VYPLNIT
OBJEDNÁVKU
ZDE >>


 

Hotel Allvet Vyškov - Svatby

 

 Informace k svatbám pro rok 2016 najdete zde

Hotel Allvet je unikátním místem pro Váš svatební den. Krásný rozsáhlý uzavřený areál v okolí Brna je ideálním místem pro svatby. Přejete si venkovní obřad? Naše prostory Vám poskytnou hned několik míst k jeho uspořádání.  Tým kuchařů připraví výborné svatební menu a večer Vám a Vašim hostům naservíruje raut s grilováním. Barman se postará o míchané nápoje, zatímco dětští návštěvníci budou máčet ovoce v čokoládové fontáně.

K sálům je vždy k dispozici venkovní zahrádka, takže nemusíte volit žádné kompromisy. Ubytování v nově zařízených prostorných pokojích je možné až pro 112 hostů. Novomanželé od nás dostanou ZDARMA dvoulůžkový pokoj a také NEVYBÍRÁME POPLATEK za pronájem prostor. Vaši svatební hosté jistě ocení, že jste si vybrali náš hotel.

Pro Vaše svatby nabízíme:

  • 3 sály s kapacitou 30-200 míst,

  • venkovní obřad v okrasné zahradě,

  • součástí sálu je vždy i venkovní zahrádka, 

  • všechny sály mají vlastní bar a audiovizuální techniku,

  • zajistíme výzdobu a organizaci celého svatebního dne dle Vašich přání

  • Přizpůsobíme se Vašim přáním. 

     

V loňském roce jsme uspořádali více než 50 svateb a rádi poskytneme naše služby i Vám. Zkušený personál zajistí plný servis při organizaci tohoto důležitého dne. Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás na tel. 724 334 902 nebo na email: provozni@hotelallvet.czhotel@hotelallvet.cz. Rádi Vám na vaše dotazy odpovíme. 

svatbakriz_1.jpg

Vyškovský informační a reklamní server   Blanenský informační a reklamní server
Copyright © 2008, Hotel Allvet Vyškov Všechna práva vyhrazena
vyrobila qui
TOPlist